Wynajem i wywóz kontenerów KP-5 i KP-7 w Piasecznie, Warszawie, Pruszkowie, Tarczynie i okolicach.

Oferta

Oferujemy profesjonalne usługi z dziedziny gospodarki odpadami.

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie i wywozie kontenerów przemysłowych. Mogą Państwo wybrać adekwatne do Państwa potrzeb rodzaje kontenerów z dostępnych w naszej ofercie:

 

- kontenery KP-5 (niskiego załadunku)
- kontenery KP-7 (odkryte lub z klapą)

 

Jeśli nie wiedzą Państwo, który rodzaj kontenerów byłby najbardziej odpowiedni dla Państwa, to zachęcamy do odwiedzenia zakładki „KONTENERY”, gdzie podana jest specyfikacja dostępnych kontenerów.

 

Kontenery pozostawione na Państwa posesji, lub w innej dowolnie wskazanej lokalizacji odbieramy o umówionej wcześniej godzinie, a zawarte w nim odpady utylizujemy.

 

Działamy szybko i skutecznie. Zajmujemy się wywozem i utylizacją nieczystości stałych od A do Z. Nie muszą Państwo martwić się, jak unieszkodliwić odpady budowlane, poremontowe, gruz czy ziemię, gdyż wszystkim tym zajmie się nasza firma.

 

Wynajem a następnie wywóz napełnionych kontenerów ma bardzo dużą zaletę, jaką jest porządek w obrębie Państwa posesji. Nie będzie już konieczne żmudne, czasochłonne sprzątanie rozlokowanych na całej działce odpadów - wynajmą Państwo kontener, a my o umówionej godzinie go odbierzemy a problem wszechobecnych odpadów znika.

 

Świadczymy również usługi z zakresu wywozu zużytego sprzętu elektronicznego, mebli oraz innych odpadów wielkogabarytowych. Jeśli posiadają Państwo takie odpady, lecz ich ilość jest niewystarczająca, aby napełnić cały kontener przemysłowy proszę się z nami skontaktować – my przedstawimy dopasowaną do Państwa potrzeb ofertę.

 

Zachęcamy do współpracy z nami.

 

Zespół RKD s.c.

NGM – dachy, docieplenia i elewacje Piaseczno
Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgodę, zmień ustawienia przeglądarki.  •  Ukryj ten komunikat!