Wynajem i wywóz kontenerów KP-5 i KP-7 w Piasecznie, Warszawie, Pruszkowie, Tarczynie i okolicach.

Kontener Otwarty KP-5 i KP-7

Kontener KP-5 i KP-7 przystosowany jest do wywozu nieczystości stałych o wadze około 4-5 ton. Kontener KP-5 charakteryzuje się pojemnością 5m3, a KP-7 7m3. Kontenery posiadają otwartą górną przestrzeń ładunkową, z możliwością otwarcia tylnych burt. Kontenery często wynajmowane są przez gospodarstwa domowe lub firmy do załadunku śmieci, oraz utylizacji odpadów pokonsumpcyjnych. Kontenery KP-5 i KP-7 idealnie nadają się do wywozu złomu, opon, sprzęt elektroniczny, kartonów, starych mebli i innych odpadów podlegające utylizacji.

Kontener Zamknięty KP-7

Kontener KP-7 posiada całkowicie zakrytą górną powierzchnię, ma sześć otworów wrzutowych z możliwością ich zamknięcia. Dzięki takiemu rozwiązaniu śmieci i odpady znajdujące się w kontenerze nie są roznoszone przez wiatr, a także nie wydzielają się nieprzyjemne zapachy. Kontenery typu zamkniętego wynajmowane są przez osiedla, firmy, gdyż ich rozwiązanie konstrukcyjne zapobiega wydostawanie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza.

Kontener na gruz i ziemię

Kontenery przeznaczone do wywozu gruzu z budowy, ziemi, piachu i innych ciężkich materiałów. Kontenery te charakteryzują się niskimi burtami, które ułatwiają załadunek. Kontenery te często wynajmowane są przez przedsiębiorstwa budowlane z przeznaczeniem na place budowy do załadunku większych ilości gruzu, ziemi i innych materiałów. Pojemność  załadunkowa umożliwia załadunek do około 4-5 ton. Kontenery dostarczane są do klienta pojazdami samozaładowczymi.

kontener KP-5 i KP-7 otwarty
kontener KP-5 i KP-7 zamknięty
kontener do gruzu i ziemi
NGM – dachy, docieplenia i elewacje Piaseczno
Używamy plików Cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu. Jeżeli nie wyrażasz zgodę, zmień ustawienia przeglądarki.  •  Ukryj ten komunikat!